modré inzeráty ...

inzercia

pre každého
Pridať inzerát
Najnovšie inzeráty
Hlavná stránka - Práca
Inzeráty v kategórii

Práca

Zobrazené inzeráty: 51 - 60 Cena Okres
* * * Práca na doma na privyrobenie * * * - Ponuka - 2018-03-13 16:05:02
Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.
Dohodou Bratislava
Prace pro divky pres internet - Ponuka - 2018-03-06 11:50:03
Chces pracovat na internetu z pohodli domova, sama si urcovat pracovni dobu a dobre si vydelat nebo privydelat? Hledame mlade divky do naseho teamu, ktere se domluvi AJ, jsou komunikativni a rady se bavi, divky co chteji poznavat lidi z celeho sveta, zdokonalovat se v AJ. Jedna se o praci na seznamovacim pratelskem live chatu nebo jen chatu. (V zadnem pripade nejde o zadny eroticky chat nebo svlekani se pred kamerou apod.) Nasi klienti jsou z USA, Kanady a Australie. Zarucujeme 100% serioznost a anonymitu. Hlavni pozadavky jsou: vek 18-35 let, komunikativnost, sympaticky vzhled, pocitac s kamerou a internetove pripojeni. V pripade zajmu nas nevahejte kontaktovat nonstop: info@interartagency.com viber, whatsap, mob. +420777221984 Lenka Bampaliarou
Dohodou Trenčín
Prace v Nemecku - Ponuka - 2018-03-01 10:14:29
Firma Johann Wirkner hleda spolehlive, nemecky mluvici zamestnance na tyto pozice :\\r\\n- zamecnik /svarece s odpovidajicimi certifikaty\\r\\n- mechanik LKW\\r\\n- ridic LKW \\r\\n- soustruznik/ frezar/ CNC programator\\r\\n- elektrikar/ elektrikar – pomocnik\\r\\n- ridic koloveho nakladace \\r\\n- ridic bagru \\r\\n- truhlar\\r\\nV pripade zajmu poslete zivotopis na : info@wirkner-zeitarbeit.de, \\r\\nnebo zavolejte na : 0049-9431-99830\\r\\n
Dohodou Banská Bystrica
Lékár(ka) v Škandinávii (Švédsko, Nórsko, Dánsko) - Ponuka - 2018-02-27 18:42:21
Ponúkame trvalé pracovne pozície vo verejnom zdravotníctve v Škandinávii pre špecializovaných lekárov s intenzívnym jazykovým kurzom pre všetkých členov rodiny. Aktuálne sú k dispozícii voľné miesta najmä v odbore Anestéziológia, rádiológia, psychiatria a praktická medicína. Hľadáme aj zdravotné sestry s VŠ vzdelaním. PONÚKÁME: • Trvalú pracovnú zmluvu. • Nadštandardné pracovné podmienky a platové ohodnotenie. • Bezplatný intenzívny jazykový kurz a relokačný servis. • Školenie v rámci pracovného času. • Vynikajúca príležitosť pre ďalší profesionálny rast. POŽADUJEME: Odborný titul vo vašom odbore uznávaný v EÚ. Absolvovanie intenzívneho jazykového kurzu. Motivácia k životu a práci v Škandinávii. Pre zoznam všetkých ponúkaných pracovných pozícii konzultujte prosím naše stránky . Ak ste špecialistom v niektorých z uvedených odborov a máte záujem o viac informácií o danej pozícii, vyplňte prosím jednoduchý registračný formulár na našich stránkach a náš personál Vám už bude kontaktovať na základe Vášho profilu a informovať o konkrétnej ponuke.
V texte Bratislava
Práca v logistickom sklade v Rakúsku - Ponuka - 2018-02-27 18:10:36
Pre Rakúsku spoločnosť doplňujeme zamestnancov na balenie,triedenie tovaru,skladník,vzv. Pracovné pozície sú aj bez znalosti jazyka. Ide o balenie elektroniky,kozmetiky a textilu s hmotnostou balíka do 3kg. Plat od 9,85€ na hod.,mesačne od 1500€ netto. Ubytovanie a strava zabezpečene,práca na turnusy. Viac informácii na tel.čísle,alebo emaily.
1500 Topoľčany
Potrebujetr uver - Ponuka - 2018-02-23 18:15:58
Potrebujete úver email.marekhaval@gmail.com
Zadarmo Banská Bystrica
Hľadáme operátorov výroby - Trnava Zavar - Ponuka - 2018-02-19 16:10:50
Práca vhodná pre mužov aj ženy. Náplň práce: -Zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov z hľadiska kvality, množstva a času vo výrobných prevádzkach zvarovňa, lakovňa alebo montáž -Uskutočňovať výrobné operácie na svojom pracovnom úseku -Vykonávať operácie údržby prvého stupňa Platové podmienky: po skúšobnej dobe 884 € Ubytovanie zabezpečené! Pracovný čas: 3 zmenný pracovný režim(ranná, poobedná, nočná), víkendy voľné Kontakt: +421 908 723 867, +421908 723 889 E-mail: marcela.hnatova@atena.sk , elena.milkovicova@atena.sk
884 Trnava
Hľadáme operátorov výroby - Lozorno - Ponuka - 2018-02-19 16:00:44
Pracovná náplň: Výroba strešných okien pre automobilový priemysel Vykonávanie montážnych a demontážnych prác Vykonávanie manipulačných prác Drobná manuálna práca Kompletizácia Platové podmienky: 900 – 950 € brutto Ubytovanie zabezpečené- príspevok na ubytovanie 110 € Pracovný čas: štvorzmenný pracovný režim, 8 hodinový pracovný čas Stravné lístky v hodnote 3,40 Kontakt: +421 908 723 867 , +421 908 723 889 E-mail: marcela.hnatova@atena.sk , elena.milkovicova@atena.sk
950 Malacky
Hľadáme opatrovateľky ! - Ponuka - 2018-02-19 15:53:05
Absolvovali ste opatrovateľský kurz, alebo ukončili zdravotnú školu? Chceli by ste pracovať ako opatrovateľka a viete po nemecky? Agentúra ATENA Vám ponúka možnosť pracovať v Nemecku alebo v Rakúsku. Ubytovanie a strava ZDARMA. Dlhodobá práca s platom od 1200€. INFO: 0908 723 867, 0908 723 889 marcela.hnatova@atena.sk , elena.milkovicova@atena.sk
1200 Košice
Zarábajte z pohodlia domova - Ponuka - 2018-02-16 18:50:59
Skvelá príležitosť ako si môžete vylepšiť rodinný rozpočet, chrániť prírodu a ešte aj zarábať v pohodlí domova. Predaj ekologických prostriedkov značky Eurona By Černý vám zabezpečí možnosť pracovať cez PC, alebo osobne. Žiadne registračné poplatky, ani minimálne objednávky. Začať môžete ihneď. Pre objednávku stačí zadať heslo 421-4152967045 s okamžitou maržou 20%. Pre bližšie info 0944 389 645, Fb: Upratujeme ekologicky-carujeme s Euronou. Celá SR.
Dohodou Žilina
Strana: |< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >