modré inzeráty ...

inzercia

pre každého
Pridať inzerát
Najnovšie inzeráty
Hlavná stránka - Práca
Inzeráty v kategórii

Práca

Zobrazené inzeráty: 21 - 30 Cena Okres
PONÚKA FINANČNÚ POMOC - Ponuka - 2017-10-31 17:25:31
Máte projekt, ktorý je pre vás dôležitý, ale nanešťastie nemáte dostatok peňazí na to, aby ste ho nastavili. V snahe bojovať proti celosvetovej chudobe pomáhame každému, kto chce začať podnikať s finančnými prostriedkami, a tými, ktorí sú na medzinárodnej scéne. manekovasvetlana100@gmail.com
Dohodou Prešov
Ponuka pôžičky medzi jednotlivcom, vážna - Ponuka - 2017-10-31 17:18:45
Dohodou Vranov nad Topľou
Hľadáme operátorov výroby Trnava- Zavar - Ponuka - 2017-10-30 17:31:26
Práca vhodná pre mužov aj ženy. Náplň práce: -Zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov z hľadiska kvality, množstva a času vo výrobných prevádzkach zvarovňa, lakovňa alebo montáž -Uskutočňovať výrobné operácie na svojom pracovnom úseku -Vykonávať operácie údržby prvého stupňa Platové podmienky: po skúšobnej dobe 884 € Ubytovanie zabezpečené! Pracovný čas: 3 zmenný pracovný režim(ranná, poobedná, nočná), víkendy voľné Kontakt: +421 908 723 867, +421908 723 889 E-mail: marcela.hegedusova@atena.sk
884 Košice
Hľadáme operátorov/ky výroby- Lozorno - Ponuka - 2017-10-30 17:29:59
Pracovná náplň: Výroba strešných okien pre automobilový priemysel Vykonávanie montážnych a demontážnych prác Vykonávanie manipulačných prác Drobná manuálna práca Kompletizácia Platové podmienky: 900 – 950 € brutto Ubytovanie zabezpečené- príspevok na ubytovanie 110 € Pracovný čas: štvorzmenný pracovný režim, 8 hodinový pracovný čas Stravné lístky v hodnote 3,40 Kontakt: +421 908 723 867 E-mail: marcela.hegedusova@atena.sk
950 Košice
Hľadáme opatrovateľky!!! - Ponuka - 2017-10-30 17:07:36
Absolvovali ste opatrovateľský kurz, alebo ukončili zdravotnú školu? Chceli by ste pracovať ako opatrovateľka a viete po nemecky? Agentúra ATENA Vám ponúka možnosť pracovať v Nemecku alebo v Rakúsku. Ubytovanie a strava ZDARMA. Dlhodobá práca s platom od 1200€. INFO: 0908 723 867, marcela.hegedusovava@atena.sk
1200 Košice
Specialisté pro právnické osoby - 40 - 100 000 Kč! - Ponuka - 2017-10-30 12:03:25
Pro celou ČR a SR Pracovní náplň Financování a uzavírání obchodních případů se zákazníky ze všech oblastí Podnikatelské činnosti - vyhledávání nových a péče o stávající zákazníky Požadavky - výborné komunikační a vyjednávací schopnosti - reprezentativní vystupování - mít obchodní myšlení - cílevědomost - pozitivní myšlení - samostatnost - ochota učit se novým věcem - vlastní osobní automobil - Živnostenský list Co od nás specialista dostane? - práci ve společnosti, která nemá konkurenci - zaměstnanecké benefity (odborné vzdělávání, firemní akce) - služební automobil (i k soukromému využití), telefon, notebook - firemní soutěže,dovolenou Nadstandardní plat - Dle výsledků Možnost FIX 40 000 Kč + odměny Chcete být pánem svého času a dobře si vydělat? nástup možný dle dohody po absolvování pohovoru a Úvodního školení - životopis zasílejte s fotografií Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení: 18.12.2017
Dohodou Bratislava
Hľadáme opatrovateľky!!! - Ponuka - 2017-10-25 16:30:39
1200 Košice
Ponuka pôžičiek medzi jednotlivcami - Ponuka - 2017-10-25 10:37:15
Mám kapitál, ktorý sa použije na poskytovanie úverov v krátkodobom a dlhodobom horizonte v rozmedzí od 5000 EUR do 1 000 000 EUR pre každú vážnu osobu, ktorá chce túto pôžičku. 3% podiel v roku podľa sumy vypožičanej, pretože je obzvlášť Nechcem porušovať zákon o lichve. Môžete splácať maximálne 3 až 25 rokov podľa zapožičanej sumy. je len na vás, aby ste videli mesačné platby. Požadujem len overené ručné písomné potvrdenie o dlhu a tiež niektoré dokumenty, ktoré treba poskytnúť. Uviazli ste zakázané bankovníctvo a nemáte v prospech bánk, alebo lepšie máte projekt a potrebujete financovanie, zlý kredit alebo potrebujete peniaze na zaplatenie účtov, finančných prostriedkov na investovanie do spoločností. Ak potrebujete kredit, neváhajte ma kontaktovať, aby ste vedeli viac o mojich podmienkach. Kontaktujte ma prosím priamo e-mailom: sanderss925@gmail.com
Dohodou Galanta
Hľadáme operátorov výroby Trnava- Zavar - Ponuka - 2017-10-24 16:01:51
884 Košice
Hľadáme operátorov/ky výroby- Lozorno - Ponuka - 2017-10-24 15:58:15
950 Košice
Strana: |< < 1 2 3 4 5 6 7 8 >