modré inzeráty ...

inzercia

pre každého
Pridať inzerát
Najnovšie inzeráty
Hlavná stránka - Práca
Inzeráty v kategórii

Práca

Zobrazené inzeráty: 1 - 10 Cena Okres
Hľadáme šikovných ľudí na upratovacie práce - Ponuka - 2017-11-22 13:28:22
Hľadáme ľudí na čiastiace a upratovaceie práce do okr. Bratislava, okr. Galanta a okr. Nové mesto nad Váhom. pre viac informácií kontaktujte nás.
Dohodou Bratislava
Osobné pôžicky - Ponuka - 2017-11-21 21:16:26
Financnej inštitúcie Ponúkajú všetky rýchle pôžicky investície . Ak máte záujem, kontaktujte nás Priamo prostredníctvom e-mailu: manekovasvetlana100@gmail.com
Dohodou Rožňava
Úvery, hypotéky a refinancovanie - Ponuka - 2017-11-21 09:49:00
Máte úvery, pôžicky, hypotéky a ste v registri? Potrebujete rýchlo a jednoducho získat financné prostriedky? Ponúkame rôzne typy úverov, kde si skutocne vyberiete taký, ktorý vám najviac vyhovuje. Každý úver môžete predcasne splatit a tým si úplne minimalizovat úroky! Akceptujeme aj dlh na Sociálnej poistovni a nevyžadujeme ani podnikatelský zámer ani zakladat si nový úcet. Potrebujete minimum dokladov a za poskytnutie neplatíte nic, úver máte vybavený úplne zadarmo.
Dohodou Galanta
Hľadáme operátorov/ky výroby- Lozorno - Ponuka - 2017-11-20 17:40:35
Pracovná náplň: Výroba strešných okien pre automobilový priemysel Vykonávanie montážnych a demontážnych prác Vykonávanie manipulačných prác Drobná manuálna práca Kompletizácia Platové podmienky: 900 – 950 € brutto Ubytovanie zabezpečené- príspevok na ubytovanie 110 € Pracovný čas: štvorzmenný pracovný režim, 8 hodinový pracovný čas Stravné lístky v hodnote 3,40 Kontakt: +421 908 723 867 E-mail: marcela.hegedusova@atena.sk
950 Košice
* * * * * * * Zarobte si z domu na počítači a internete * * - Ponuka - 2017-11-19 18:41:34
Zarobte si s Refundo. Zaregistrujte sa zdarma a zarábajte. Registrácia trvá len cca 15 sekúnd. Registračný link - tu: https://www.refundo.sk/?ref=62450
Řidič C+E Německo cca. 2500EUR hrubého - Ponuka - 2017-11-17 12:59:03
Práce v Německu na německou smlouvu i bez znalosti německého jazyka! Personální německá společnost ZERO-MAXX GmbH se sídlem u Landshutu hledá pro své významné klienty (bavorské spedice a transportní firmy) vhodné kandidáty na pozici řidič kamionové dopravy s ŘP C+E. Požadujeme: - ŘP C+E, profesní průkaz, digitální karta - zákl. ADR velkou výhodou, u BMW linkových tras podmínkou - NJ na komunikativní úrovni výhodou - praxe min. 2 roky na kamionové dopravě - aktivní přístup k práci - zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita - os. vozidlo k dopravě do zaměstnání Popis a nabídka práce: - linková vnitrostátní doprava pro automobilku BMW pro řidiče bez znalosti něm. jazyka: po-pá, +2x práce o sobotě (extra placené), ubytování na penzionu, český disponent, mzda od 1600 EUR čistého + bonusy - dálková doprava pro řidiče bez znalosti něm. jazyka: spaní v kabině vozidla, pružná pracovní doba, mzda 1700- 1800 EUR čistého - dálková doprava pro řidiče s komunikativ. znalosti něm. jazyka: spaní v kabině vozidla, pružná pracovní doba, mzda 1900- 2000 EUR čistého Výjezdy, lokalita práce: Bavorsko, Sasko, Baden-Würtenberg Nabízíme: - velmi dobré platové podmínky - mzda se pohybuje dle typu trasy cca. 2500 EUR hrubého měsíčně - bonus za ADR 30 EUR! - bonus za pracovní nasazení mimo plachty 100 EUR! - příspěvky Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld - zajistíme ubytování v blízkosti pracoviště - příspěvek 100 EUR na ubytování měs. - možné uplatnění příspěvků Kindergeld 180E/měs. na dítě - německá pracovní smlouva - kompletní pojištění v Německu - perspektivní a stabilní práce u německé firmy - šance pro šikovné řidiče odvádějící solidní pracovní výkon - možnost práce na „přímo“ pozdější převzetí řidiče přímo klientem po vzájemné dohodě - seriózní jednání V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme veškeré informace ohledně pracovního nasazení a aktuální nabídky. Zavoláme Vám i zpětně. Z důvodu markantní poptávky přijímáme řidiče neustále! Pro více informací kontaktujte naše náborové personalisty. Mobil: +420 775 526 428
2500 Žilina
Práca cez počítač - vyhľadávanie nových členov pre e-shopy - Ponuka - 2017-11-13 17:44:26
Zaregistrujte sa zdarma na tejto nižšie uvedenej web stránke (za registráciu máte hneď 2 €) a môžete vyhľadávať nových členov (kamarátov, priateľov, známych, neznámych...), za každého máte spolu sumu 4,20 eur. Pri nových členoch nie je podmienka, že musia nakupovať (len ak chcú). Registrácia trvá cca 15 sekúnd. (Ak nechcete vyhľadávať nových členov, tak sa aj tak zaregistrujte a budete dostávať do e-mailu zaujímavé ponuky z eshopov za super ceny a zľavy). Registračný link - tu: https://www.refundo.sk/?ref=62450
Práca na doma na privyrobenie - Ponuka - 2017-11-13 17:40:37
Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.
* * * Vyhľadávanie členov pre e-shopy * * * - Ponuka - 2017-11-13 17:36:09
Zaregistrujte sa zdarma na tejto nižšie uvedenej web stránke a môžete vyhľadávať nových členov (kamarátov, priateľov, známych...). Registrácia trvá len cca 15 sekúnd. (Ak nechcete vyhľadávať nových členov, tak sa aj tak zaregistrujte a budete dostávať do e-mailu zaujímavé ponuky z eshopov za super ceny a zľavy). Tu sa zaregistrujte: https://www.tipli.sk/p/98216
dar mojej šťastie peniaze - Ponuka - 2017-11-12 13:33:26
dobrý deň Moje meno je Helena REDREAU, vek 69 francúzskeho pôvodu a já jsem v súčasnosti v Spojených štátoch pre moje liečby. Trpím vážnou chorobou, ktorá ma odsudzuje istú smrť rakoviny hrdla a mám sumu 695,000 EUR, ktoré by sa chceli daru na osobu dôvery a úprimná tak, aby dobre využiť. Som majiteľ firmy dovážanej ropy v Kanade, a Som stratil môj manžel tam 7 rokmi, ktoré mi veľa a ja mohol nie znovu uzavrieť manželstvo až do dnešného dňa sme nemal žiadne deti. Chcel by som urobiť túto sumu pred darovaním mojej smrti mohlo moje dni sú zrátané nedostatok tohto ochorenia na to, čo som mal vyliečiť ale sedatívum v Spojených štátoch by potom neviem, či ste môžu využívať tento dar. Trvalo mi odpovedať E-mail: helene.redreau19@outlook.com Pani HELENE REDREAU
Dohodou Banská Bystrica
Strana: 1 2 3 4 5 6 >