modré inzeráty ...

inzercia

pre každého
Pridať inzerát
Najnovšie inzeráty
Hlavná stránka - Oblečenie a obuv
Inzeráty v kategórii

Oblečenie a obuv


Zobrazené inzeráty: 51 - 60 Cena Okres
Buď IN so štýlovými hodinkami PLAYBOY ! - Ponuka - 2018-06-25 21:58:51
Predám nové, nenosené elegantné náramkové hodinky Playboy v ružovej farbe. Strieborný ciferník z nerezovej ocele je zdobený symbolmi Playboy, obvod ciferníka zdobený kryštálmi, remienok v rovnakej farbe ako vnútro ciferníka má priemer 4,2 cm, dĺžka remienka 24 cm, cena od 5€ !
5 Martin
Strieborná dámska retiazka s príveskom - Ponuka - 2018-06-24 18:25:04
Predám dámsku striebornú retiazku v dĺžke cca 44 cm s príveskom v tvare dvojsrdca, trojsrdca, hviezdy a dvoch prstienkov, cena od 3€
3 Krupina
NOVÉ HODINKY KAŽDÝ DEŇ ! - Ponuka - 2018-06-17 14:32:54
Predám nový typ silikonových hodiniek so zaujímavým dizajnom - ciferník veľkosti 3x3 cm je možné vybrat z puzdra remienka a vzájomne kombinovat s remienkom rôznych farieb, čím možno vytvorit širokú škálu farebných variácií hodiniek ! Hodinky v príjemných pastelových farbách, celofarebné - rovnaká farba ciferníka aj remienka hodiniek.
4 Banská Štiavnica
Hello Kitty hodinky športový štýl. - Ponuka - 2018-06-10 14:03:44
Predám nový typ hodiniek Hello Kitty v zaujímavom športovom štýle. Ciferník je po obvode bielej farby, remienok dĺžky 18 cm je v rovnakej farbe ako stred ciferníka - vo farbe bielej, červenej, modrej alebo čiernej. Priemer ciferníka 45 mm, hmotnosť hodiniek 40 g
4 Liptovský Mikuláš
Digitálne LED hodinky pre teenagerov - Ponuka - 2018-06-05 23:42:20
Predám digitálne LED hodinky športového typu pre teenagerov - chlapcov a dievčatá - v piatich farbách. Priemer ciferníka 3, 8 cm je v rovnakej farbe ako silikonový remienok dĺžky 22, 5 cm. Hodinky zobrazujú čas a dátum. Pekný a praktický darček !
3 Kysucké Nové Mesto
Retiazky zo žltého zlata od KORAI - Ponuka - 2018-05-11 16:17:51
V ponuke internetového obchodu so šperkami KORAI nájdete skutočne široký výber zlatých retiazok určených pre dámy ako aj pre pánov. Zlaté retiazky ponúkame vo viacerých dĺžkach a vo viacerých farebných prevedeniach. Na výber tak máte retiazky z bieleho zlata, retiazky zo žltého zlata, retiazky z kombinovaného žlto – bieleho zlata ako aj retiazky zo žlto – červeného zlata. Navštívte internetové zlatníctvo KORAI a zaručene si vyberiete. E – shop KORAI. Navštívte e – shop KORAI a zaručene si vyberiete. E – shop KORAI Vaše internetové zlatníctvo ponúka zlato. Internetové zlatníctvo KORAI. Online šperky KORAI, zlato. Online zlatníctvo KORAI.
V texte Žilina
úverovú ponuku medzi súkromnou osobou - Dopyt - 2018-05-09 03:09:16
Vážení Môžete si s nami požičať peniaze bez testovania BKR? Máte negatívnu registráciu BKR a chcete si požičať peniaze? To nemusí byť problém, nie každý poskytovateľ úveru používa BKR. Poskytujeme mini úvery od 5000 do 5000 000 € za 3 mesiace až 30 rokov. Riešenie, ak potrebujete peniaze rýchlo! Kontaktné informácie mail: jacques.saade12@gmail.com
Zadarmo Brezno
Prstene zo žltého zlata od KORAI - Ponuka - 2018-04-30 16:50:06
V ponuke internetového zlatníctva KORAI nechýbajú ani zlaté prstene. Podobne ako iné zlaté šperky, aj zlaté prstene ponúkame v rôznych farebných prevedeniach a vzorov. Na výber sú prstene zo žltého zlata, prstene z bieleho zlata, ale aj prstene vyrobené kombináciou žltého a bieleho zlata. Výber je skutočne široký, od bezkameňových zlatých prsteňov, cez zlaté prstene s jedným kamienkom (vhodné aj ako zásnubné prstene), až po elegantné, luxusné zlaté prstene vykladané množstvom zirkónov. Navštívte internetové zlatníctvo KORAI a zaručene si vyberiete. E - shop KORAI. Navštívte e - shop KORAI a zaručene si vyberiete. E - shop KORAI Vaše internetové zlatníctvo ponúka zlato. Internetové zlatníctvo KORAI. Online šperky KORAI. Online zlatníctvo KORAI.
V texte Žilina
99,8% čistega kalijevega cianida v prahu in tablete za proda - Ponuka - 2018-04-17 11:34:28
Smo zakoniti proizvajalci in zanesljivi dobavitelji kalijevega cianida, ki je brezbarvna kristalna spojina. Naš kalijev cianid je znano po nakladačih in mnogih drugih zaradi izjemne in izjemne visoke kakovosti in čistosti tudi kemičnih pozlačenih in barvnih lastnosti. Naše zlate rudarjenje, organska sinteza in galvanski kupci nikoli niso iskali drugje odkar so testirali naš izdelek. Kalijev cianid je na voljo v praškasti ali cilindrični tableti. Je anorganska spojina s formulo KCN. Ta brezbarvna kristalna spojina, podobna po videzu sladkorju, je zelo topna v vodi. Večina KCN se uporablja pri pridobivanju zlata, organski sintezi in galvanizaciji. Ponujamo vam tri razrede po zelo zmernih cenah: KCN 90%, KCN 98% in KCN 99%. Kontaktirajte nas za več podrobnosti. Sprejemamo lahko tudi zelo majhne količine za laboratorijsko uporabo, na primer 50-1000 gramov. Pozdravljamo vaše naročilo. Pišite nam na elektronski naslov: (adolischemicals@gmail.com
100 Dunajská Streda
Náušnice zo žltého zlata od KORAI - Ponuka - 2018-04-16 16:53:33
Široká ponuka náušníc zo 14 karátového žltého zlata za bezkonkurenčné ceny v e-shope KORAI. Jednoduché menšie, bezkameňové náušnice, alebo výrazné visiace, či náušnice kruhy, zlaté náušnice zdobené zirkónmi rôznych tvarov a vzorov, zlaté kruhy náušnice rôznych veľkostí, hladké aj vzorované, ale aj množstvo visiacich náušníc, spomedzi ktorých si určite vyberiete aj Vy. Navštívte internetové zlatníctvo KORAI a zaručene si vyberiete. E-shop KORAI Vaše internetové zlatníctvo ponúka zlato. Internetové zlatníctvo KORAI. Online šperky KORAI. Online zlatníctvo KORAI.
V texte Dolný Kubín
Strana: |< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
© 2011 Modré inzeráty - inzercia, bazár     Podmienky inzercie     Zoznam odkazov