modré inzeráty ...

inzercia

pre každého
Pridať inzerát
Najnovšie inzeráty
Hlavná stránka - Práca - Obchod
Inzeráty v kategórii

Obchod


Zobrazené inzeráty: 41 - 50 Cena Okres
Špecialista komunikácie so zákazníkmi - Ponuka - 2016-06-06 09:50:41
Doobsadzujeme posledné pracovné pozície do novootvorenej pobočky v NITRE - práca s klientami, maloobchod, veľkoobchod, managerske pozície - kariérny rast !!! Kompletné zaškolenie, podmienkou je seriózny aktívny prístup, ambícioznosť, zmysel pre podnikanie.Podmienky: komunikatívnosť, ochota učiť sa, tímová spolupráca. Obsadzujeme posledné pracovné miesta na TPP zatiaľ na letnú sezónu a po skúšobnej dobe vybraní uchádzači dostanú zmluvu na dobu neurčitú Vek od 18 rokov. Vysoký zárobok od 400€ -800€. Fixná mzda 2,50€/hod + denne vyplácané bonusy od 10€.Práca 5 krát do týždňa, víkendy výnimočne. Práca na TPP alebo dohoda. Svoje životopisy zasielajte čo najskôr na mail : nr.kariera.nr@gmail.com
V texte Nitra
Vybudujte si svoje podnikanie - Ponuka - 2016-05-02 18:44:16
Sme obchodno - poradenska firma posobiaca v oblasti spotrebneho tovaru - Wellness priemysel a rozsirujeme nase aktivity. Hladame serioznych spolupracovnikov do organizacnej sfery. Konkretne ide o pracu s klientmi, obsluhu internetovych obchodov a organizaciu reklamy, teda o pracu suvisiacu s maloobchodom a rozvojom firmy. Je to podnikanie, ktore mozete robit v ramci nasho podporneho systemu cez pocitac a telefon v dobe, ktora Vam vyhovuje a priamo z domova.
Dohodou Nitra
Obchod v oblasti wellness. - Ponuka - 2016-04-15 16:39:31
Pracujte z pohodlia domova. Príležitosť pre dlhodobú a profesionálnu kariéru, ale aj ako privyrobenie alebo brigáda. Uplatnenie pre ľudí všetkých profesií s využitím PC a internetu.
Dohodou Ružomberok
Pojďte všichni k nám! Jste srdečně zváni! - Ponuka - 2016-04-12 16:04:59
Zlatá Rezerva s.r.o. - prosperující česko-americká společnost, hledá nové obchodní partnery - prodejce investičního zlata a stříbra z celé České i Slovenské republiky. Výhodnou spolupráci nabízíme jak jednotlivcům, tak i firmám. Doplnění vašeho portfolia o prodej našich investičních kovů vám nepřinese žádné zbytečné výdaje. Nemusíte nic kupovat, nemusíte do ničeho investovat a vás i vaše spolupracovníky bezplatně vyškolíme. Provize jsou velmi zajímavé. Systém úspěšně funguje. Společnost Zlatá Rezerva je na trhu 6 let. Máme téměř 4000 spokojených klientů, necelých 6000 aktivních smluv a zatím 21 externích prodejních sítí... Investiční zlato je v celé EU osvobozené od DPH a všem, co ho vlastní, přináší jistotu, stabilitu, nezávislost, svobodu, likviditu a budoucnost. V případě vašeho zájmu o spolupráci kontaktujte přímo jednatele společnosti, pana Luboše Vrbu. Email: vrba@zlatarezerva.cz. Mobil: +420730552050. Web - http://www.zlatarezerva.cz.
Dohodou Trenčín
Práca v perspektívnom odbore. - Ponuka - 2016-03-22 18:17:12
Nenáročná práca vhodná pre každého, kto chce pracovať ako nezávislý poradca v oblasti zdravej výživy a wellness. Výhodou je flexibilná pracovná doba, komplexné zaškolenie a možnosť pracovať na hlavnú činnosť alebo aj popri zamestnaní.
Dohodou Banská Bystrica
Obchod v oblasti wellness. - Ponuka - 2016-03-11 17:47:34
Pokiaľ si komunikatívny a máš obchodného ducha, pridaj sa k nám. Ponúkame nenáročnú prácu so zaškolením v našom podpornom systéme. Tvojou úlohou bude:\\r\\n- riešenie požiadaviek zákazníkov formou telefonickej komunikácie\\r\\n- aktívna podpora predaja produktov zdravej výživy\\r\\n- zodpovednosť za poskytované informácie Viac www.pzd.sk/osa.\\r\\n
Dohodou Martin
Výživový poradca a konzultant do centra v ZA - Ponuka - 2016-02-24 09:25:00
Štúdio Vitality v Žiline prijme 3 nových kolegov so záujmom o aktívny životný štýl, šport alebo starostlivosť o pleť a telo. Ponúkané pracovné pozície: - odborný konzultant pre oblasť zdravia, výživy, športu a pohybových aktivít - kvalifikovaný wellness tréner pre oblasť úpravy hmotnosti a formovanie postavy Náplň práce: -bilancia telesnej skladby -zostavenie optimálneho programu -úprava jedálnička -starostlivosť o dlhodobých klientov Podmienky: -vek min. 18 r. -ochota a chuť vzdelávať sa v danej oblasti -komunikatívnosť a príjemné vystupovanie -ambicióznosť a aktívny prístup k práci -vzťah k oblasti životného štýlu Výhody: -práca v mladom a dynamickom kolektíve -flexibilná pracovná doba -kariérny a finančný rast -kompletné a kvalitné zaškolenie na pracovnú -možnosť práce na VČ Je nutné poslať životopis na mail: studiovitality.za@gmail.com.
900 Žilina
Ponuka nesmie chýbať v a vážny. - Ponuka - 2016-02-06 22:41:59
Ponuka nesmie chýbať v a vážny. Potrebujete pôžičku, ale tie sú odmietnuté banky alebo finančné inštitúcie, ktorá vás požiada o vaše mesačnom vyjadrení nekompatibility späť, premrštené úrokovej sadzby. Chcete pôžičku, aby vyhovoval vašim potrebám. V poriadku. Či už sú vaše finančné situácie, ponúkam hypotéky, komerčné úvery, medzinárodné úvery, osobné pôžičky, úvery exkluzívne a vzdelávacie pôžičky. Ponúkam k dispozícii tým spoločnostiam pôžičky, a mnoho ďalších. ste naozaj v núdzi potom dostať do kontaktu. E-mail: monnetdavid5@gmail.com Čaká na teba po mojom mailom: monnetdavid5@gmail.com
01 Banská Štiavnica
Výrobní společnost hledá zastoupení v ČR a SR - Ponuka - 2016-02-04 15:09:40
Výrobce dámské obuvi zn. Weiss hledá obchodního partnera pro zastoupení naší spol. v České republice a na Slovensku. Své nabídky zasílejte na: obchod@shoesweiss.com Web: http://www.shoesweiss.com Telefon: +420606627773.
Dohodou Košice
Nutričný asistent/profesionálny wellness tréner - Ponuka - 2016-01-24 17:09:26
Dopĺňam 2pracovné pozície v obchodnej firme. Práca s klientom, analýzy, zostavovanie individuálnych programov, konzultačné hodiny, evidencia databázy klientov, fit klub, pohybové štúdio. Príjem cca 600eur. Je potrebné zaslať životopis na mail: zakariera@gmail.com. Podmienky:vek min.18rokov, komunikatívnosť, zodpovednosť, serióznosť, práca na PC, rekvalifikácia-zabezpečená na pobočke,záujem o danú oblasť, chuť učiť sa
600 Žilina
Strana: |< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
© 2011 Modré inzeráty - inzercia, bazár     Podmienky inzercie     Zoznam odkazov