modré inzeráty ...

inzercia

pre každého
Pridať inzerát
Najnovšie inzeráty
Hlavná stránka - Športové potreby - Jogging
Inzeráty v kategórii

Jogging


Zobrazené inzeráty: 1 - 3 Cena Okres
Odkupy úverov ludom v núdzi - Ponuka - 2016-01-22 20:35:19
Predstavujem vám pani Francoise, som obzvlášt francúzsky. Život vo Francúzsku som prišiel o tejto správe zdielat môj úver ponúka. Som certifikovaný veritela a pracujem v tomto odbore pre mnohých dlho. Zacal som v tejto ciastkovej rade odvetví financné rámce Tento obchodný mi umožnuje kedykolvek pomôct ludom v núdzi a dobrej správy môjho kapitálu. Aj poskytovat úvery na každú osobu, ktoré chcú financnú pomoc. Jedná sa o pôžicke medzi najmä s velmi jednoduchými podmienkami presný pre to nejaký Opatrenia sú pre hladký priebeh konania. Môj úroková sadzba po dobu trvania úveru je 3% a splatenie je mesacný Ak sa kedykolvek máte záujem, prosím, kontaktujte ma: mirafrancois716@gmail.com
Nerozhoduje Púchov
Sauna oblek pre fitness-NOVINKA - Ponuka - 2015-11-22 21:05:42
Tento sauna oblek podporuje prirodzený proces potenia a odvodnenie tela. Je veľmi účinný v boji s podkožným tukom, tým pádom aj s celulitídou. Oblek udržuje teplo, a tým podporuje látkovú výmenu a chudnutie. Tip: tento sauna oblek môžete použiť tiež na zábaly, napr. z bahna alebo rias. Výrobok je možné použiť aj v daždi. Je vyrobený zo 100% PVC. POZNÁMKA!! Sauna tepláková súprava sa nenosí priamo na holej koži. VÝHODY: Pomáha pri znižovaní hmotnosti a zbaví Vás kilogramov Čistí telo od toxínov a iných nečistôt z kože Zlepšuje krvný obeh Hoci je vyrobená z ľahkého, ale vysoko pevného materiálu neobmedzuje Vás v pohybe Ideálny pre silový tréning a aerobik, vďaka obleku sa niekoľkokrát zosilňuje účinok vykonávaného cvičenia a oveľa jednodušej a rýchlejšie, sa zbavujete tukových vankúšikov. Nadmerné potenie spôsobuje stratu asi 0,3 - 0,9 litrov potu, a preto je veľmi dôležité, aby ste dostatočne dopĺňali tekutiny. Najlepšie sú minerálne vody alebo prírodnej šťavy.
8 Luèenec
Kvalitné prázdne boxovacie vrece 150x45cm+reťaz - Ponuka - 2014-01-22 12:33:05
Predám kvalitné prázdne boxovacie vrece, ktoré je vhodné naplniť textilom, pilinami alebo starým oblečením. Materiál: kvalitná látka. Nosnost cca 50kg. Záruka: 24 mesiacov. Dobierka 5 eur poštou alebo osobný odber v PB. Na požiadanie mám aj iné rozmery vriec na predaj.
30 Považská Bystrica
Strana: 1
© 2011 Modré inzeráty - inzercia, bazár     Podmienky inzercie     Zoznam odkazov